Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 [color=green]Prosim komentirajte[/color] Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Victory

Pridružen/-a: Ned, 04. Nov 2012 15:36

PrispevekObjavljeno: Ned 04. Nov 2012 16:32 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Sem nova na Vašem forumu in želim, da mi kdorkoli komentira ali pove pomen sanj..karkoli, da se bom lažje dalje učila lucidnosti..

Velikokrat sem že zaprosila za odgovore v sanjah in jih dejansko dobila, celo vizuelno podobo stanovanja, katerega sem čez eno leto in pol res kupila....vendar pa takšnih sanj kot pred kratkim še nisem imela...
Moja realnost: mamica je resno bolana - rak..tudi sama imam zelo neprijetno bolezen..ampak nič življensko ogrožajočega..

SANJE: Čakala sem v sobi, kjer se je umiralo, čakala sem na mamo, da se poslovim od nje, ker sem vedala, da bo umrla. Nakar se posveti nebeška svetloba, izpišejo se zlate črke (besede nisem mogla prebrati) in opazim sestro , ki joka..Tolažim jo naj ne joka, primem jo za roke da se poslovim češ, saj ve, da bo mamica umrla, nato pristopi še mamica in hudo joka..takrat spoznam, da ni mamica umrla, ampak umiram jaz..brez bolečin v moji duši, peresno lahka..mamico prosim naj mi poda roko a ni želela, ko sem jo zadnjič prosila, da nimava več veliko časa, mi končno poda roko (v sebi sem vedela, da se noče sprijazniti z mojo smrtjo), mi jo je podala..v meni globoko v srcu je ostala toplina občutek stiske najinih rok (ta je tudi v realnosti ostal v moji notranjosti - verjetno za zmiraj)..takoj za tem sem postala lahka, brez misli, notranje umirjena, zaslišala sem šum kril na mojem hrbtu in nevidna sila me je povlekla - povdignila od tal in sem letela skozi "dimenzije" svetlob..še zdaj se zelo dobro spomnim vseh dotikov, da o zvoku kril, ki so me nosila v vetru ne govorim...vse je res bilo trodimenzionalno..nato sem se zbudila..seveda me je bilo zaradi mojega nepoznavanja sanj neznansko strah in srce mi je divje razbijalo...

Prosim komentiraje..čim več mi povejte in odprite mi oči..ne skrbite za realnost..še preveč sem realna...

PS: Ali so lahko te sanje (lucidne) nevarne za mojo 5 letno hčerkico, ki spi z mano v postelji?
Lp, Victory
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Vsemogocni

Pridružen/-a: Tor, 17. Jan 2012 9:41

PrispevekObjavljeno: Pon 05. Nov 2012 8:48 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Victory je napisal/a:
Sem nova na Vašem forumu in želim, da mi kdorkoli komentira ali pove pomen sanj..karkoli, da se bom lažje dalje učila lucidnosti..

Dobrodošla! Osebno bi najprej omenil, da vam bodo drugi težko pojasnili pomen vaših sanj. Na sanje vplivajo dejavnosti tekom dneva. Se pravi, da bi razlog lahko iskali v tej smeri. Sanj vam osebno ne bi znal razložiti. Za kakšen konkreten odgovor pa počakajmo na koga drugega.

Za lucidnost glejte:
http://www.lucidnesanje.com/?stran=te-sls01

Victory je napisal/a:

PS: Ali so lahko te sanje (lucidne) nevarne za mojo 5 letno hčerkico, ki spi z mano v postelji?

Ne, niso nevarne, zato brez skrbi.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Tor 06. Nov 2012 21:47 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljena Victory. Smile

V sanjah se nam zelo rade pojavljajo teme iz vsakdanjega življenja, še posebno, če so zaskrbljajoče. Kar čez dan premlevamo se nam nekako inducira še v sanjah(recimo pri tebi to umiranje). Tam se vse to še pomeša z našo podzavestjo in potem sanjamo takele zbrke.

Kot je že napisal Vsemogočni sanje si boš znala razloziti le sama.
Psihološko bi jih jaz razložil takole:
V sanjah si se postavila na mesto tvoje mame nekako z njo umira tudi del tebe. Po opisu sodeč je lahko tudi umiranje neka lepa izkušnja, ki bi jo morali sprejeti kot nekaj naravnega in del življenja. Lahko bi bile nekakšno slovo od nje...

upam, da ti bo napisano kaj v pomoč Smile

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Tor 06. Nov 2012 21:49 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Victory je napisal/a:

Prosim komentiraje..čim več mi povejte in odprite mi oči..ne skrbite za realnost..še preveč sem realna...
Lp, Victory

Svoje oči pa lahko odpreš le ti Wink

drugače pa ne pozabi, da so sanje tvoje, namenjene tebi
včasih jih je lažje gledati iz tretje osebe, navtralne prespektive

jaz bi rekel, da tvoja podzavest tolaži zavest ali obratno...

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu