Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 LD 08.02.2012 Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
some pinch

Pridružen/-a: Tor, 12. Jul 2011 22:40
Kraj: Cuddesdon, Oxford

PrispevekObjavljeno: Pet 17. Feb 2012 18:26 Odgovori s citatomNazaj na vrh

08.02.2012
LD: Opazujem HI, ki naenkrat postanjejo zelo jasni in na njih plave spetleče pike podobno kot da bi gledal na ekran. Že po občutku vem, da so to sanje. Naenkrat me odnese v nek drugi prostor, vendar za trenutek opazim bežen pogled na rob moje postelje tako da ideja, videti sebe na postelji, ostane v mojih mislih. Pogledam v svojo roko in prsti dobijo čudno obliko kot slamice. Odletim v nek prazen prostor, ki se spremeni v stanovanje in vidim skupino ljudi (mladina) ki vstopa v ta prostor in jih opazujem ali me bodo opazili. Sošolko SJ sem prepoznal in la ta me je pozdravila kot da bi me že od nekdaj poznala.

Poskus iskanja samega sebe:
Nahajam se doma. In premikam neke stvari v prepričanju da bodo ostale ne drugem mestu potem ko se zbudim v RL. Točno kaj sem premaknil se ne spomnim in tudi dom mislim da je bil v RS (Slovenija). Hočem iti v svojo sobo da bi se videl kako spim v postelji vendar naletim na zid in ne morem priti v sobo (kot da ne obstaja).
Letim po zraku verjetno nad Italijo in opazujem mesto pod mano in vidim vse zgradbe zložene v koncentričnih krogih vse je bilo zelo jasno, podobno kot pogled iz letala podnevi. V naslednjem trenutku vidim še eno podobno mesto.
Odločim se da grem na Mars. Zavrtim se okoli osi in si drgnem roke in odprem oči. Pogled se zoža in skozi kvadratno okno opazujem neznano pokrajino, ki se počasi spreminja (tam vidim ljudi). In sprašujem se kako je to možno da so ljudje na Marsu.

Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu