Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Strah, duhovi... Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
imeinpriimek

Pridružen/-a: Ned, 20. Jun 2010 22:42

PrispevekObjavljeno: Ned 20. Jun 2010 22:54 Odgovori s citatomNazaj na vrh

No pozdravljeni! Nevem kam spada tatema ampak se mi zdi še najbolj primerna za to kategorijo!
Star sem 14 let in imam eno težavo, ki mi predstavlja velik problem!
No imam strahove, ki jih nisem imel ko sem bil star 12 let!
No mene je strah duhov in podobnega! Nisem veren ampak nevem kako verjamem v boga, hudiča in duhove! Pa strah me je duhov -če vidim kakega na kakam filmu in podobno me je še potem en mesec strah kar se mi zdi brezveze! Mislim da bi potreboval nek pogovor ali nekaj! Pa tudi zdi se mi nena normalno da zvečer ko že mama spi božam mačko in mi zazeha pa se tak stresem da revico skoraj na pod vržem! Mislim da je dosti k temu pripomoglo to, da mi je, ko sem bil star 4 leta umrl oče. Prosim za pomoč in hvala!
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Trstek
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Sre 30. Jun 2010 22:00 Odgovori s citatomNazaj na vrh

yo -
pardon za počasen reply - tale forum je zaspan Smile

jah - tut jst sm v tvojih letih kdaj filme grozne gledu pozno v noč: se spomnim blair witch project - sem pri prižgani luči z enim očesom spal ...

tudi v zadnjih letih, več kot sm takih filmov pogledal težje zaspim Very Happy
to je nekaj navadnega..
načeloma se morš odločit in zavedat da tega verjetno ni -
primer: poglej živali kako mirno zmeri spijo - dvomim da njih kaj straši pa se skos koljejo pa inceste zganjajo Smile

skratka: nisi edini ki ima strahove pod posteljo ko zaide sonce -
predlagam, da če si velik oboževalec shrljivk - začneš z najgroznejšo - ker bojo potem samo še manj grozne in si boš reku -> eh

uglavnem - upam da ti kaj moje modrovanje pomaga- čene pa še kj vpraši in napiši...

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu