Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Prijazna kača Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
dreyc

Pridružen/-a: Sre, 30. Dec 2009 15:15
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre 30. Dec 2009 15:32 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lep pozdrarv, sem nov na forumu, pa za začetek, da povem sanje, ki sem jih sanjal nocoj. Po stanovanju mi je sledila bela, tanjša in kratka kača, skrival sem se pred njo, in potem mi je sedla v škatlico na rame in me gledala, jaz pa sem zapiral oči, bal sem se jo pogledat, imel pa sem občutek, kot da mi na ramenu sedi muca, nežna in prijetna, prijazno me je gledala, bal sem se, da me bo ugriznila, pa mi vseeno ni nič storila, prijazno je še naprej sedela na mojem ramenu. Kaj bi lahko to pomenilo ?
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Neits
Kandidat
Kandidat

Pridružen/-a: Pon, 22. Okt 2007 13:30
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Čet 31. Dec 2009 2:25 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Težko ti drugi povedo kaj pomenijo sanje, razlagaš si jih lahko le sam.
Lahko pa ti dam predlog o tem kaj bi sanje lahko pomenile.
Praviš, da si se kače bal in si se skrival pred njo, potem pa te je bilo strah da te bo ugriznila. Vendar ti ni nič naredila in ti je prijazno sedela na ramenu. Mogoče je sporočilo teh sanj da se tvoji strahovi neutemeljeni, da se bojiš stvari, ki se jih ne bi rabil bati. Lahko bi tudi pomenile, da si o drugih ustvariš napačno podobo; da sodiš druge po izgledu in ne po njihovih lastnostih (kačo si videl in sklepal da te bo napadla, v resnici pa je bila prijazna).
Upam da sem ti bil v pomoč. Wink
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
dreyc

Pridružen/-a: Sre, 30. Dec 2009 15:15
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre 06. Jan 2010 16:05 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hvala za odgovor, res nekako takole bi lahko te sanje pomenile, so mi v pomoč za razmislek o tem.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu