Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 NA POMOČ!!!! Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
natyzamik

Pridružen/-a: Pet, 09. Jan 2009 21:13
Kraj: Lu?e

PrispevekObjavljeno: Pet 09. Jan 2009 21:29 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Najprej lep pozdrav vsem sanjačem! Sem nova in sem mal brskala po forumih pa vsojih problemov nisem zasledila...Odkar pomnim sanjam in to zelo zanimive stvari...vendar težava ni v sanjah ampak preden zaspim!!!In sicer že kakšno leto se mi dogaja, da še preden zaspim, včasih komaj zaprem oči in vem, da še ne spim meni pa že dogaja...pred oči mi stopijo ženske, moški, mi govorijo, včasih prav grozne stvari...postane me strah tako, da moram odpreti oči potem pa je vse kul...ravno danes se mi je to dogajalo tako intenzivno, da sem morala iti pred tv in šele tam sem lahko zaspala!!!ker se napsihiram, da nekaj ni vredu z mano...To mi gre strašno na živce in me plaši tako, da se včasih prav bojim večera in spet teh neznanih obrazov in ljudi...To je včasih bolj včasih manj intenzivno...Ker sem zelo dovzetna za vse probleme sveta in pomislim vedno na najslabše in ne vem kaj je to si mislim, da je to kakšna shizofrenija????Ali je to normalen pojav, ne vem prehod med svetom in sanjami?Omenim naj, da sem človek, ki mora skoz nekaj razmišljati...Je to lahko povezano s tem?Prosim pomagajte mi in mi povejte svoja mnenja in morda podobne občutke, saj me to zelo muči in ustrahuje!!!
Hvala, pa srečno 2009 vsem skupaj!

Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Ned 11. Jan 2009 16:00 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljena.Very Happy

Meni se včasih dogaja recimo zjutraj, ko se zbudim, da se mi pred očmi še vedno premikajo-dogajajo stvari. Nazadnje sem recimo nekaj gledal in vprašal kdo je to, ki ga vidim in mi je neka oseba nekaj odgovorila. Sicer ni bil direkten odgovor, bi se pa iz odgovora dalo kaj pametnega razbrati. Sicer sem pa na hitro pozabil imena, kajti že tako si imena težje zapomnim, ko si pa še napol v spancu pa je to še težje.
Em, po moje se to dogaja telepatsko ali pa nevem iz podzavesti hodijo ven slike, sanje...

Ne boj se, pa poizkušaj se razumno pogovorit s temi osebami, vprašaj jih kdo so in ali kaj potrebujejo... ali kar koli ti pride na misel.

Glede razmišljanja, pa se mi zdi, da sva si kar malce podobna, jaz tudi dosti premišljujem, tudi ko sem med ljudmi me kar odpihne kam in vedno mi grejo na misel razni najslabši prizori iz katerih potem razmišljam kako se bi reševal ven...

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
malganis
Lucidni novinec
Lucidni novinec

Pridružen/-a: Pet, 12. Avg 2005 19:01
Kraj: kranj

PrispevekObjavljeno: Pon 12. Jan 2009 0:14 Odgovori s citatomNazaj na vrh

To je čist normalen pojav, tako da se ti ni treba nč bat.

Tukaj lahko več prebereš o tem.

http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnagogia

lep pozdrav

Pridružen/-a: Ned, 13. Feb 2011 23:37
Kraj: Radomlje

PrispevekObjavljeno: Čet 17. Feb 2011 21:28 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Kir in Natyzamik, jaz sem totalno isti! Včasih, ko se kaj pogovarjamo, jaz kar oddtavam in ryzmišljam vse mogoče. Včasih enako kot Kir, postavim si dogodek, potem pa razmišljam, kaj se najslabšega lahko zgodi in kako bi se rešil. Včasih imam kar nekakšne privide in v RL vidim dogajanjev moji glavi!
LP

Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu