Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Rabim pomoč pri lucidnosti Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
jaka1

Pridružen/-a: Sre, 28. Nov 2007 20:39
Kraj: MG

PrispevekObjavljeno: Sob 20. Dec 2008 15:32 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ziv,jst bi pa povedu svojo izkušnjo,ki sem jo doživel danes ponoči in skoraj mi je ratalo da bi postal luciden ampak mi je useeno ušlo izpod nadzora.
Sanjal sem neke sanje kako hodim s kolegom po cesti in se vmes pogovarjava.Hodila sva pod avtocesto oz. pod nadvozem avtoceste.Ko tako lepo hodiva in hodiva se naenkrat pojavi na desni strani na vzporedni cesti od naju dr.Janez Drnovšek v svoji opravi se pravi lepo oblečen tako,kot je bil(plašč,potem njegova značilna kapa) in potem me pogleda in hodi naprej.Najprej mi ni bilo nič jasno potem pa sem se vprašal hmm kako to saj on je vendarle pokojen uhh hudič pa jaz SANJAM!!! uu noro in nevem kako bi opisal ampak nekako sem obrnil glavo za njem tako počasi počasi in nato je on zavil proti stebru od avtoceste in magično izginil v steno stebra.Noro si rečem ampak nažalost sem se zbudil Sad ampak preden sem se zbudil in takrat ko sem se zavedel,da sanjam sem občutil neko paralizo in nisem se mogel premakniti nor občutek ko da bi bil zvezan oz. zamrznjen,čutil sem veliko mravljincev po telesu.In ko sem dojel da sanjam so mi šle vse dlake pokonci oblil me je mrzel hlad in potem paraliza.Kako se torej obvladati v taki situaciji da bi postal buden v sanjah??? Še vedno ko se mi je zzgodilo kaj takega sem se zbudil Sad
LP!
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
spira*la
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

Pridružen/-a: Ned, 03. Jul 2005 20:02

PrispevekObjavljeno: Sob 20. Dec 2008 21:26 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pozdravljen jaka1!

se mi zdi, da nas kar vse po vrsti ob začetkih lucidnega sanjanja zaradi vznemirjenja ob teh novih občutkih meče ven v realni svet. mene je kar nekajkrat in spraševala sem (se) isto kot ti.

ko ugotoviš da sanjaš, je najbolje da svojo pozornost iz vznemirjenja preneseš na stabiliziranje in jačanje lucidnosti (s pomočjo vrtenja okrog svoje osi, drgnjenja rok... ... ...) in potem slediš svojemu namenu.
spomni se, da si odprl vrata v čudovit svet raziskovanja novih možnosti, ki čaka na tebe... zato je brezveze stat pri vratih in buljit v njih kolk časa bojo še odprta Wink

paraliza je normalna zadeva. um se prebudi malo prej kot telo. ne paničarit, pusti telesu, da se v miru (par sekund / minut) ogreje in zbudi.

lp!

Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu