Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Simbol krste Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Maj 2007 12:15 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljena!

Taisha je napisal/a:
Jaz sanje jemljem kot nekaj posebnega, kot delo na sebi in še bi lahko naštevala. Sploh če so prerpoške ali pa lucine.

Delim tvoje mnenje. Bravo

Drugače pa so ti menda že na vse odgovorili.

Mene pa lahko za ušesa, ker me ni nič tukaj zadnje cajte. Sem pa ravno par dni tega začel bolj redno meditirati, pa mi včeraj prileti SMS od Kira, da naj se kaj prikažem tlele. Wink Mr. Green

Pridružen/-a: Ned, 22. Apr 2007 21:07
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sob 05. Maj 2007 1:35 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hejla.

No evo, po "praznikih" sem spet mal prišla pogledat kaj je kaj novega tukaj:).
Prav pasalo mi je bit malo frej brez računalnikov in raznih televizorjev v naravi. Sem se pošteno sestavila nazaj.
Če bo kakšna sanjska skupna za delo se rada pridružim, da vidmo če bo peljalo.

Vidim da je tukaj big boss Strawin:))))). Iz kje izhajaš Strawin? Very Happy Od kje ti to znanje:)? Sem preveč firbčna ane, samo me res zanima, sej mogoče že kje kaj piše okoli tega, samo nisem našla nič takega.

Lp

Taisha
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pon 07. Maj 2007 1:28 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Taisha je napisal/a:
Vidim da je tukaj big boss Strawin:))))). Iz kje izhajaš Strawin? Very Happy Od kje ti to znanje:)? Sem preveč firbčna ane, samo me res zanima, sej mogoče že kje kaj piše okoli tega, samo nisem našla nič takega.

Ehehe, big boss, ja, ma zadnje cajte precej odsoten.. Wink

www.lucidnesanje.com/forum/viewtopic.php?t=116 Tle smo imeli nekoč kratke predstavitve. Uf, to je staro že tri leta, vidim. Kako čas leti...

Znanje? Hm. Vse kar znam sem prebral najprej na spletu (na začetku sem požiral čisto vse kar sem našel), pa preko sanjskih skupin/forumov po svetu, potem v bukvah in pa seveda ogromno iz lastnih izkušenj, brez katerih ne bi bilo nič. Smile

In ti, od kje si, po kakšnih poteh si prišla do nas?

Pridružen/-a: Ned, 22. Apr 2007 21:07
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet 17. Maj 2007 0:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Evo, da odgovim na tvoje vprašanje Laughing

Sem iz vse povsod, trenutno v okolici ljubljane. Mlada punca s staro dušo, če lahko tako rečem.
Moja pot se je začela z rejkijem potem pa sem zvedela, da obstaja sanjska delavnica in seveda zavzeto pristopila k stvari. Vmes sem spoznavala še veliko drugih stvari. Zavgala sem vse informacije okoli ezoterike in psihologije. Kasneje sem se odločila, da grem svojo pot in sem se oddaljila od sanj, vendar se mi ni nehalo sanjati Smile . Lucidnost je bila že od nekdaj pisotna samo ozavestiti sem jo morala. Kaj več pa povem v sanjah Smile

Za ta forum sem vedela kar nekaj časa, vendar me ni nikoli zaneslo sem. Po nekih informacijah sem zvedela za vas, da je to ena skupina,ki se samo "heca" v sanjah. No pa sem videla, da le ni tako. hehehe

No takole, se tipkamo
Taisa
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Sob, 02. Apr 2005 0:26

PrispevekObjavljeno: Sob 18. Avg 2007 18:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

zdej jzt 2 dni zaporedoma sanjam, d mi hodijo žalujoči v bajto.
Dijobono, neč kej veseuga : )
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu