Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 (Bom kr...) Lucidna med penzionisti. Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
nightwish

Pridružen/-a: Čet, 05. Okt 2006 10:21

PrispevekObjavljeno: Sob 07. Okt 2006 14:04 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Zdej me ma, bom kr objavlala... ta je se ena moja lucidna, ki se mi je ''zgodila'' pred kratkim.

V eni mnozici penzionistov na neki terasi, sem se zavedla, da sanjam. In sem si rekla ''Js sanjam'', da sem dobila se bolj tist zavestni obcutek, da me je se bolj potegnlo.
Pa opazujem malo naokoli in si parkrat se ponovim, da sanjam in potem zagledam eno metalko, ki ni bila penzionist, ampak bila mlajsa od mene, in ki je imela na sebi nalepljeno neko kartico z besedama ''Aquiyle Neville'', ceprav drugic je pisalo ''Ajguiyle Neville''. Pa mi je bilo Neville ful znano, pa zacnem razmisljat, kaj je ze to Neville in se spomnem, da je to ime pevca skupine Skin. Pa ji recem: ''Neville. A ti poslusas Skine?'' Ona pa, da ja, js pa, a res, js tud. Potem pa sem pomislila, da bi jo lahko osrecila, ker pac sem vedla, da sanjam, da bom skupino priklicala, da se bo tista punca z njo pa z Nevillom srecala, pa da bo pol skupaj kak dobra zurka. Pa ji recem: '' Ej, a ves, js zdej sanjam, pa jih lahko priklicem, a jih poklicem, da bojo en fajn koncert tuki naredli?'' Ona pa: ''Jaaa, dej.'' Pa ker sem bila nekot druzabna, sem ji rekla, dejva jih skupaj. In sva zacele klicat ''Neville! Skin! Neville! Skin!'', parkrat, potem pa.... Namesto metalske skupine Skin pridejo z igranjem skozi neka ful velika vrata en pihalni orkester z unimi ful velikimi trobentami, pa eno tako lajnasto muziko tam trobijo, pa tista punca rece: ''Pa neee.'' Men je blo pa ful cudno, da niso Skini prisli, in sem sebi, svojim sanjam ter tisti skupini in pojavom rekla: ''Pa ne to!'' Pol je pa kr nek glasovni svis bil in sem spet zacutila, tokrat celo videla, tisti zdrs iz sanj v realnost. Ful se mi je vsa scena, ki sem je videla posrkala v en tak space iznicitev, prav videla sem sliko, ki je tako... ''plek'' se vsrkala v nek svoj ''nic''.

Sam se ni bilo takoj potem teh lucidov konc. Nic se ni dogajalo, bila je space tema, na sredini pa so se spreminjale razne oblike, iz nekih blescecih srebrnih (ful blescecih) snovi, in sem pazila, kaj bom prebrala... enkrat so bile pomesane crke lebdece v zraku neki a e i o u skupaj s stevilkami 1 2 3 4 0, potem par imen, pa Maa, pa se enkrat Maa, pa sem hotela spet nekaj nenavadnega in sem rekla, da hocem videt svoje zivljenje in prihodnost... pa se je iz tistih crk in stevilk naredila neka blesceca srebrna zdruzitev, nekaj se je narisalo, samo nisem mogla v redu videt, kaj je bilo, in tud ko sem se nekaj casa trudila, da bi videla, mi je spet prekinlo, in ni bilo vec lucidnih... Za tem pa se sploh ne spomnem, kaj bi se mi se takrat sanjalo...
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu