Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 MoJi DeLiRiJi Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre 21. Jun 2006 14:27 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Dons je za mano ena neverjetno živahtna noč, ki je v meni pustila silno neprijeten občutek... Neutral Zapisal bom samo tiste bolj abstraktne izseke.

21.6.2006; 3.55 zjutri:
...

Grem proti hiši, na poti pred seboj vidim eno punčko (drobižek, stara okrog 6, mogoče 7 let, blond laski, speti v kitke, okrogla lička, očala, v roki drži nekakšno plišasto igračko), ki stoji na vrhu hriba in zre nekam v prazno. Ustavim se ob njej, gledava proti vznožju. Ni mi jasno, kje so vsi prijatli , k so bli prej tam, pa pravi, da so že vsi šli. Meni seveda nič jasno, pogledam jo in vidim, da se njen obraz spači, posivi in oteče, zrastejo ji krila in mini-rožički, zareži se vame in odleti. Image

...

Pridem domov. Ura mora bit že kr pozna, zuni je tema. S cimrom in gospodično ga hengamo v moji sobi. V nekem momentu se odločim, da bom vseeno šel domov. O odločitvi seznanim gospodično in spravima se pakirat. Pobiram stvari okol postle, še neki je razmetano po sobi. Sklonim se, da bi pobral eno zadevo, k leži pod oknom, ko se dvignem, vidim tik pod oknom sobe parkiran nek avto, v njem sedi ena ženska. Predn se odpelje, me pogleda. Njen obraz, njen pogled - steklene, rdeče oči, zlovešč, že kr zlobn nasmeh...
Zbudim se...

Zazeblo me je, zato sm reku gospodični, če mi odstopi mal kovtra. Neki zamomlja, zato začnem sam vlečt kovter spod nje in nase. Dvignem se, tud ona se predrami. Neki nama ni čist jasno. Začne mi "razlagat", da je ugotovila, kaj je pol postle (jogija) (itak fora, rada bi se malo pocrkljala Twisted Evil ); pri tem me za foro rine vedno bolj proti robu. Na koncu seveda padem dol, njo pa potegnem za sabo - obleži na meni. Ko oba ležima na tleh med jogijem in steno, začne neki trepljat po jogiju, pa po blazini,... potem se začne blazina premikat (koker zlagat na pol in nazaj, gor in dol). Neki leze proti nama; videt ni ničesar, samo vdiranje jogija pod težo "telesa" Image; midva, zavita v kovter, se prestrašeno umikava nazaj, proti steni, kjer je omara s CDji; objeta, prestrašeno (panično) hlipama... Image

No, potem sm se spet zbudu, ura je 3.55. Zapišem tele katastrofe, skoz mi grejo mravljinci po telesu, pulz mam daleč nad normalnim, na momente me zebe, pa me zakuha, pa spet zazebe... Image Pa še glava me boli za povrh... Je trajal do ene 4.15, da sm se pomiril, okol 4.30 sm zaspal nazaj... Zgornji text je zapisan italic, ker je šlo za FA.

...

No, od pol petih naprej sm odsanjal še eno epizodo, sam ta ni tolk relevantna (beri: po njej mi ni psihiralo Neutral). Ma kdo kako idejo, v čem je fora vseh tehle demonov? Image Neutral

ImageImageImage

Nazadnje urejal/a smiley7 Sre 20. Sep 2006 14:09; skupaj popravljeno 1 krat
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Čet 22. Jun 2006 7:31 Odgovori s citatomNazaj na vrh

smiley7 je napisal/a:
Ma kdo kako idejo, v čem je fora vseh tehle demonov?

Kadar sem bil jaz kaj bolan ali pa bolj šibkega zdravja, recimo tebe si napisal, da je bolela glava, se mi je dosti sanjalo takih morečih sanj, razni umazani močvirnati kraji, grde kače...
...jaz si to razlagam kot neko čiščenje, zdravljenje...

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet 22. Jun 2006 10:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hmm... Neutral Ne vem, če ni bil glavobol bol posledica sanj... Zjutri je namreč minil... Hvala, Kir. Bravo

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu