Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 "De ja vu" Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
DjJuvan

Pridružen/-a: Sre, 07. Dec 2005 20:42

PrispevekObjavljeno: Sre 07. Dec 2005 20:51 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ker sem svez uporabnik me ne tepst ce sem narobe umestil temo...

gre se o dogodkih ki so se mi veckrat zgodili...

ze od majhnega se spomnim da sm obcasno sanjal ponoci nek dogodek iz normalnega zivljenja(cisto kratek, lahko samo pozicija neke lokacije) vendar ko se zbudim tisto pozabim, nikakor nemorem priti do tistega spomina ki se je odvijal. Nekaj dni kasneje pa pride do de ya vu, nekega flasha da se mi je to ze zgodilo. Ko se mi je dogodek v realnosti zgodil, takrat sem vedel kaj sem sanjal ker se mi je pac ponovilo :S
Se danes se mi vcasih to dogaja, in je zelo cudn filing :S resda se mi to zgodi 2x ali vec na let.....
sej vem da si zdj mislte "kva pa ta budala blefira", ampak pomoje imajo sanje nek pomen v zivljenju, sam da ti pa prihodnost pokazejo je pa mal off Shocked

lp, Juvan
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
unis
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Sob, 02. Apr 2005 0:26

PrispevekObjavljeno: Sre 07. Dec 2005 21:49 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ja,ja poznam..same shit here...

Nekaj pač delaš in kar naenkrat se ti zdi vse tako čudno....znano....ej, ma to sm pa že enkrat nekje videl..o fak, sej to sm sanjal....
Lani se mi je zgodilo, da sem 1 teden konstantno uvidel, kaj bom naslednji dan delal..Preko msnja sem prijatlu rekel, da sem sanjal, da nam je nekdo uničil avto..Z grafiti uničil pleh....pač itak sva se smejala kako butasto in kako naj bi se to sploh uresničilo....čez 4 ure je začela padati toča...To je biu en slab primer, deya vuya, ki to ni...Sm pa naprimer sanjal en bel kombi pred cerkvijo (wtf?) in pol tist dan na sanje pozabil..in zvečer smo se s klapo dobil' pred turnom in glej no glej bel kombi.. Very Happy

Pa še in še takih mini bolanih deya-vuyev, ki me spravljajo samo ob pamet.
Kaj večjega in mitološkega, ter preroškega v tem ne vidim...Je sam uni wtf Wink Laughing
Point tega klobasanja :
DjJuvan, pozdravljen, na lucidnih sanjah, jzt sm znan tle okoli kukr uni k je nmalo naspidirano čudn, tko da če bo meu kdo kšne izpade, bom pol tu jzt Very Happy Ne se sekirat, naslednjič, ko boš meu podoben primer, se provi kej iz njega naučit..Nevem kaj naj bi to pomenilo, če boš zagledal kakšne številke v tem času (reg.tablica,čas dogajanja) vrži pol en loto Laughing
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
DjJuvan

PrispevekObjavljeno: Sre 07. Dec 2005 22:14 Odgovori s citatomNazaj na vrh

uff, ce bi znal kontrolirat, potem bi me sigurno opazil kot vsakotedenskega dobitnika sedmice pri lotu, pri hitrih sreckah....itd...
sam, ker neznam kontrolirat, pa zaenkrat se nebom bogat Laughing

na ta forum sm se mogu vpisat, ker me je zanimal ce se komu dogajajo podobne reci... ocitno nism edini alien ki vidi v prihodnost Smile

sam zdi se da je to nekaj cudnega, ker nevem kako bi lahko sanjal nekaj v naprej, ce se tisto se ni zgodilo, in u bistvu pravijo "vsak si kroji svojo usodo", kle pa ocitno to ni to.... ker vidis v naprej dogajanje, in ti da misliti da je mogoce vsako clovesko zivljenje zapisano in se bere kot knjiga :S
cudo je to.... cudo Surprised
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sob 10. Dec 2005 3:17 Odgovori s citatomNazaj na vrh

DjJuvan pozdravljen! Poglej si še tole temo: www.lucidnesanje.com/forum/viewtopic.php?t=129 mogoče boš našel še kaj zanimivega. Menda smo poleg te imeli še kakšen topic na to temo, ma se trenutno ne morem spomniti..

PrispevekObjavljeno: Tor 13. Dec 2005 23:09 Odgovori s citatomNazaj na vrh

sm vecina prebral.... in razumem..... ampak jz pravm, da je se zmeri neki v ozadju, neki, neki, neki je... Surprised

Pridružen/-a: Čet, 02. Mar 2006 12:52

PrispevekObjavljeno: Tor 07. Mar 2006 17:19 Odgovori s citatomNazaj na vrh

...

Nazadnje urejal/a pa4aty Pon 30. Apr 2007 17:56; skupaj popravljeno 1 krat
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
?elistka

Pridružen/-a: Pet, 30. Jun 2006 21:22
Kraj: dreaming country

PrispevekObjavljeno: Tor 04. Jul 2006 23:35 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ja, deja vu je neki ful zanimivga Smile ...
neki časa se mi je dogajal res pogost, taki trenutki k se ti mogoce ne zdijo nc posebnga al pa kj hods, pa te kr spreleti, pa ti je znan...noro, tud v šoli se mi večkrt zgodi, da natančn vem, kako neki zgleda, da sm to že nekje vidla...sej možn, da je res iz sanj Cool Sanje so en drug svet in treba ga je mal bolj spoznat Wink
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Pon 27. Maj 2013 20:32 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pred dnevi sem doživel spet enega, kot da bi ga že tretjič.

Sem pa študiral, če ni to samo vračanje duše iz prihodnosti-ko je bolj razvita nazaj v sedanjost, da se nauči na napakah preteklosti. (brezčasnost)

Recimo delaš nekaj kar mogoče ni ravno ok in spremeniš potek.

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Bob
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Sob, 01. Sep 2007 13:14

PrispevekObjavljeno: Tor 28. Maj 2013 11:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hm ... Jaz imam tudi največkrat en in isti deja vu. Samo ... se ne spomnem, da bi takrat kaj pomembnega delala, v smislu odločitve ipd. Confused Bom malo bolj pozorna, kdaj se mi to zgodi, ker je zanimivo tole, kar je Kir napisal.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu