Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Kratke sanje nesmislov Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
klm

Pridružen/-a: Pet, 30. Sep 2005 9:57

PrispevekObjavljeno: Pet 30. Sep 2005 10:02 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lp

Včeraj sem sanjal nenavadne sanje (prvič takšne) in sicer nesmisle. Z avtomobilom sem vozil po klancu navgor, za menoj je hodil sopotnik, nato sem videl nekega majhenga človeka na zelo velikem gorskem kolesu, z zelo ozkimi velikimi gumami, kolo je bilo vojaško zelene barve, oseba na njem je poštar Laughing.
Sanjal sem recimo še eno takšno osebo oz. nesmiselno dejanje. Sanje so bile kratke, čeprav imam navadno občutek da trajajo dlje.

Kaj naj bi pomenile takšne sanje? (vem da je to najbolj glupo vprašanje ampak me vseeno zanima)
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
uneksia

Pridružen/-a: Tor, 06. Sep 2005 16:57

PrispevekObjavljeno: Pet 30. Sep 2005 14:33 Odgovori s citatomNazaj na vrh

js pa velikokrat sanjam na prvi pogled nesmiselne, kratke sanje... vsaj spomnim se jih kot take. Sicer pa mislim da nesmiselnih sanj ni. V vseh je možno odkriti nek pomen. Kakšen, boš pa po moje lahko ugotovil samo ti. Mogoče bi ti pomagalo če se osredotočiš na kakšen predmet, ki se je večkrat pojavil, itd.

Lp
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
ernestro

Pridružen/-a: Čet, 10. Apr 2008 12:52

PrispevekObjavljeno: Pon 23. Feb 2009 23:53 Odgovori s citatomNazaj na vrh

jaz pa včasih, v trenutkih, ko padam v spanec, slišim popolnoma nekoherente stavke, ki so izrečeni od nekih naključnih glasov.
v teh trenutkih imam občutek, kot da začenjam sanjat, ali pa se zdrsnem malo bolj v zavest, in da "ne vidim"... primer: "tisto sem bila jaz med drugo svetovno vojno". tega sem si namerno zapomnil, ker večinoma jih do jutra pozabim sploh. zadeva traja kako sekundo, ponavadi pride iz neke brbrljanja v čudn, nerazumljiv stavek.
sem pa mel obdobje, ko sem videl portrete naključnh obrazov, obrožene v temi, ko sem zaprl oči in padal proti spancu..
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu