Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Erupcija de Nikio Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Mar 2005 13:17 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Saya je napisal/a:
Nekoč sem se v sanjah jokala in ko sem se zbudila sem bila res objokana pa še zamorjena ceu dan. Čudna povezava z realnostjo, ki jo ne razumem. Al pa mogoče niti ni tko čudna. Pozna kdo razlago?

Večkrat sem opazil, da se mi je počutje iz sanj nekako preneslo tudi v budnost. Npr. bil sem v sanjah v kakšni sila neprijetni a neizogibni situaciji v kateri sem se počutil grozno, tako da sem se celo na mah prebudil z momljanjem/vzdihovanjem in tistih slabim občutkom, ki je bil še vedno prisoten. Vstal sem in ta občutek me je še vedno spremljal, tako da sem bil še dober del dneva čemeren.

Sem pa večkrat po takih situacijah potem spet nazaj zaspal, tako da so druge sanje to "odnesle stran". Wink

Pridružen/-a: Pet, 04. Mar 2005 10:24

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Mar 2005 17:58 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Citiram:
Strawin: Sem pa večkrat po takih situacijah potem spet nazaj zaspal, tako da so druge sanje to "odnesle stran". Wink

Kako ti pa to uspe, ker jest ob takh primerh ostanem kr nekj časa budna, sj ko sem enkrat koj zaspala nazaj sem se vrnla u iste sanje. V tvojmu primeru so druge sanje prejšne odpihnle, jst se pa bojim da men to nau uspel, če zaspim nazaj.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Petra
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Sob, 20. Sep 2003 16:39

PrispevekObjavljeno: Sob 05. Mar 2005 3:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

to=točno=RIGHT!!!

he he he; Shocked Arrow
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Nikio

Pridružen/-a: Ned, 30. Nov 2003 2:58
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Ned 18. Dec 2005 2:38 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Zanimivo je tole brat za nazaj...

Zadnjič spet ene hude sanje:

sanjam, da gremo z letalom, mislim da v Grčijo. Našel sem svoje mesto na avionu in prav lepo smo poleteli. Tam doli smo hodili po diskotekah in barih (najbrž spomin maturantskega izleta), potem pa spet na avion. Tokrat ga bo pilotiral en drug pilot. "To ne bo dobro," pomislim. Onemu prvemu sem bolj zaupal. Letalo pospeši, v prsih čutim pospeševanje in silo... zdi se mi kul, in kar na lepem opazim, da smo že v zraku. Sedaj pa letalo naglo upočasni... malo me zgrabi panika. Na zadnje kar se spominjam je še to, da ga je osukalo po navpični osi za 180 stopinj (leteli smo z repom naprej). Nato luknja.
Nenadoma se "zbudim" na eni ladji... na krovu prepoznam potnike iz letala. Nekatere izmed nas pogrešamo (sicer razen na videz ne poznam nikogar). Odložijo nas na neki obali, na kateri je tudi kamnita hiša. Iz nekega predala na boku ladje (podobno kot imajo gasilski tovornjaki) nam usujejo en kup natikačev (japonk), da se obujemo. Še vedno nam ni jasno, kako to da nismo vsi. Če smo že strmoglavili, bi lahko vsaj trupla našli, ne?
In nenadoma se nam posveti, zakaj ni trupel in jih niti ne more biti... Prešine me grozen občutek... obžalovanje, česa vsega nisem povedal ljudem, ki jih imam rad... bilo je precej moreče.

Kmalu nato se zbudim....

Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu