Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Filmi o sanjah Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Pet 27. Jun 2003 17:47 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Priporočamo vam naslednje filme s tematiko, ki se dotika sanj:

Waking Life (ogled obvezen za vse prave sanjače!)
Vanilla Sky (moraš biti sanjač, da ga znaš ceniti)
What Dreams may come (drama)

Mogoče tudi:

Existenz
The Matrix
Spirited away
Alice in Wonderland
Final Fantasy

Ima še kdo kakšno idejo? Very Happy Je kdo že videl Dreamscape?
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
TiggyCat

Pridružen/-a: Ned, 29. Jun 2003 22:36

PrispevekObjavljeno: Ned 29. Jun 2003 22:44 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Jst mislm d nm primanjkuje filmov o sanjah absolutno! sicer pa mislm d še največji film o sanjah je Alice in wonderland Very Happy sej prikazuje sanje dobesedno. LP
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pon 30. Jun 2003 12:03 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Alice sicer nisem gledal.. Mi lahko poveš kako je zadeva nastavljena? Se točno razloči od kje so kje so sanje in od kje do kje niso? Veš mogoče tudi za kakšno risanko (anime) v tem stilu?

Takšne filme sem imel jaz v mislih, torej, da človek ve kje se končuje "realnost" in pričenjajo sanje.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Sre 02. Jul 2003 19:49 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hm v bistvu je vidt kdaj so sanje in kdaj ne. samo to opazs komaj na koncu, najprej je ona pod enim drevesom in kr naenkrat vidi zajcka, sicer to mislm d ves... tam se se ne razvidi da sanja, potem na koncu jo pa sestra zbudi in te prov mal razocara kr vids da so ble vse samo sanje Wink anime pa ... hm hm..bi mogla pogledt kej v moje revije Very Happy ko bom nasla kej ti povem strawin, ok? Very Happy
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Čet 03. Jul 2003 9:28 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ej, hvala Tigi! Wink

Tisti Superdoll Rikachan.. Nisem našel nič konkretnejšega na netu.. Kako ta zadeva obravnava sanje?

P.S. Alice v čudežni deželi nisem videl, niti ne poznam točno zgodbe (sram naj me bo! Laughing)
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Čet 03. Jul 2003 13:41 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Superdoll Rikachan je v bistvu ena deklica, ki je princesa enega kraljestva lutk/punck. in ko ona to zve (tu je sam priblizna zgodba....) vsi otroci zaspijo in zacnejo sanjat. in v teh sanjah se prikazujejo sovrazniki tega kraljestva in otroci se ne morjo zbudit..ona more v bistvu vse to premagat in zbudit otrocke iz hudih sanj Cool neki tazga. sicer pa, continuo la ricerca Razz gotovo bom se kej nasla. cmok Wink
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Čet 03. Jul 2003 22:43 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Aha, zveni vsekakor zanimivo! Very Happy Se da kje na netu dobiti kakšne kopije tiste zadeve? Kot rečeno jaz nisem našel nič konkretnega..
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Jul 2003 12:18 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Strawin, seveda se da. torej mislm da je na tej strani http://www.wangazine.it/VR_rikachan.html opisano vse, vsega nism sla brat. ceprou je tuki bolj kritika kot samo opis anime. hmm... kaj pa Neon Genesis Evangelion? Meni se zdi da cel anime neki sanjajo, pa ceprou verjetno ne. Ma vse se dogaja kot v sanjah.. vse tako motno... eh nevem Very Happy
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Jul 2003 13:00 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Sej nekaj podobnega sem že našel, torej neka splošna recenzija in opis celotne serije. Ma mene je bolj zanimalo, če se kje dobi kakšne epizode ali kaj podobnega. No, ma saj ni bitno, glavno da sem zvedel za kaj točno se gre.

Z Evangelionom nisem ravno seznanjen, videl sem samo par mang in menda en ali dva dela animeja. Zadnje cajte nič kej ne spremljam japonskih zadev, nekoč pa sem jih ful gledal.
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Jul 2003 17:04 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Stra! sem zvedla za en film "Dreamcatcher". tu je baje neki film cist nov, ki ima osrednjo temo - sanje. bom provla kej najdt na neti. Very Happy [/b]
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Jul 2003 18:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ah ja, Štefan King, grozljivka al nekaj podobnega. Meni ta žanr ne dopade sploh in sem slišal kar nekaj komentarjev čez ta film..

Če te pa zanima dream catcher, pa počekiraj http://www.geocities.com/Yosemite/Gorge/1066/534dreamcatcher.html. Wink
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Pet 04. Jul 2003 23:04 Odgovori s citatomNazaj na vrh

aha... ceprou mam filing ku d ni tu tu.. oki no. štefan king Very Happy
glede animejev... Crying or Very sad nič. vsaj za zdej ne... bomo vidli še naprej. Smile
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Sob 05. Jul 2003 6:36 Odgovori s citatomNazaj na vrh

To je ta film http://www.kolosej.si/film/dreamcatcher. Pa naj pove, če si ga bo kdo ogledal. Wink
TiggyCat

PrispevekObjavljeno: Sob 05. Jul 2003 22:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Oki, hvala Laughing ce ti reces da je slabo... ma vseeno bomo probali it gledat... Very Happy
Strawin
Lucidni izvedenec
Administrator

PrispevekObjavljeno: Sob 05. Jul 2003 23:16 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pojdite, pojdite. Very Happy No, v bistvu nisem rekel, da je film slab, rekel sem samo, da sem slišal precej komentarjev čezenj. In po teh komentarjih sem ustanovil, da si ga ne bom ogledal, vi pa po želji. Wink

Mimogrede sem opazil, da smo na forumu v kratkem času zbrali že 100 prispevkov, kar je dober znak za prihodnost. Wink
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu