Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 zanimive sanje (kleo) Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
kraguljcek
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

Pridružen/-a: Čet, 24. Jul 2003 9:10

PrispevekObjavljeno: Tor 17. Feb 2004 10:43 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Vsak od nas je verjetno sanjal ekstra posebne sanje, tukaj pa jih lahko napišete. Bom kar jaz začela s svojimi, ki sem jih že omenila nekje na forumu;

pa da opišem srečanje z vampirjem.

stala sem ob oknu, ko je nekaj, kot bi zobe, zasadil v moj vrat. Na desni je vse to ves čas spremljal moj vodnik. V tistem trenutku sem prav čutila, kako mi nekaj črpa, al pije iz telesa, ne vem, ne znam opisati. Vodnik, pa se je samo smehljal in potem prekinil to dogajanja.

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Tor 17. Feb 2004 20:42 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lepo, da si načela to temo, kleo. V načrtih smo namreč imeli postaviti namenski pod-forum za zapisovanje hudih, zanimivih in mogočnih sanj. Upamo, da bo to zaživelo v bližnji prihodnosti. Very Happy

Tvoje sanje sem že prej bral, so pa definitivno zanimive!
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
Barrier

Pridružen/-a: Ned, 08. Feb 2004 22:29

PrispevekObjavljeno: Tor 17. Feb 2004 23:37 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Uh že cel kup takih posebnih sanj sem imel.
Najboljše so mi velike bitke. Večkrat sem že branil
grad pred orki in podobnimi zlobneži (preveč lotra).
Ampak zdajle se mi pa sploh ne da opisovat sanj.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
xfeverx
Lucidna poznavalka<br>Public relations
Lucidna poznavalka
Public relations

Pridružen/-a: Sre, 17. Sep 2003 12:48
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 18. Feb 2004 16:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

meni so najlepše sanje tiste, kjer me kdo nežno objame in mi s tem izkaže ljubezen. so mi 100x boljše od kakšnih erotičnih. Very Happy

xEmoGirlx

Gost

PrispevekObjavljeno: Pet 27. Feb 2004 16:46 Odgovori s citatomNazaj na vrh

to so še ene sanje, ki so dejansko posebne, tako posebne, da niti ne vem, ali bi jih sploh pisala semkaj, ker so tudi zasebne.

Pa naj bo, v dobro naroda Very Happy

Bila sem noseča. Mislim, da ene 3 - 4 mesece. Nahajala sem se v eni dnevni sobi. Okrog mene je bilo polno drobnih mehurčkov, da se ne bi ustrašila, da se ne bi bala. Nežno so plesali okrog mene in me mirili. Takrat, je proti meni zaplu velik mehur, oz glava Very Happy
Seveda me je ratalo strah Mad Ta glava, se je ustavila točno pred mojo glavo. Bil je moški, z brado in brki in se mi veselo smejal. Stal je tako nekaj trenutkov pred mano in nato šel v mene. Jaz pa sem se zbudila. Rolling Eyes
kraguljcek
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

PrispevekObjavljeno: Pet 27. Feb 2004 17:44 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Evo, še ene moje. Bilo je par mesecev po smrti mojega očeta.

Bila sem pri teti v njeni dnevni sobi. Takrat je prišel tudi moj oče. Bila sem ga zelo vesela. Nekaj malega sva se pogovarjala, potem mi je pa rekel, naj grem z njim, da me bo nekam odpeljal. Morala bi stopiti samo čez balkonske vrate in bila bi tam.
V trenutku, ko hočem prestopiti balkonska vrata, mi pot prekriža (predvidevam) moj angel in mi onemogoči, da bi nadaljevala.Tako sem se zbudila

Angela nisem videla, videla sem samo veliko belo silhueto, ki mi ni dovolila nadaljevati svoje sanjske dogodivščine.

kraguljcek
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

PrispevekObjavljeno: Tor 09. Mar 2004 12:01 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ko sem prebrala, da sherlylee navaja svojo 6 let staro sestro, da ji pove, kaj se ji je sanjalo, sem se spomilo, kaj se je meni zgodilo, ne še 1 leto nazaj.

Imam 6 let staro hčerko in poleg mene je postelja, na kateri spi.

Sredi noči, sem zagleda moško postavo, ki je stal zraven postelje in me gledal. Ne znam ga opisat. Vedela sem, da mi nima namena škodit, a vseeno nisem bila prepričana, saj me je gledal tako čudno, grozljivo. Ne vem. Mogoče je bil pač samo tako energetsko močan in je te moč izžareval, da me je pač ratalo strah. Na ustnicah pa mu je igral droben nasmešek.
In v tem času, ko ga jaz tako gledam, se začne hčerka jokat. Zbudla se je in se jokala. Zlezla je k meni v posteljo in se kar tresla od strahu.

Nisem jo vpr česa se je ustrašila, niti ali je tudi ona videla onega moškega, a glede na to, da se je v njenem 6 letnem življenju to zgodilo zeeelo malokrat, mislim da ga je tudi ona videla.

Zdi se mi tudi, da vem kdo je bil ta moški, a to ime bom raje obdržala za se.

xfeverx
Lucidna poznavalka<br>Public relations
Lucidna poznavalka
Public relations

Pridružen/-a: Sre, 17. Sep 2003 12:48
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Tor 09. Mar 2004 14:02 Odgovori s citatomNazaj na vrh

hmm..zanimivo, ampak ne vem, katero so bile sanje in katero resničnosti. mislim, da bi se morale s hčerko pogovarjat tudi o takih zadevah. vem, da sem v otroštvu s strani staršev najbolj pogrešala razlago, čeprav smo se veliko pogovarjali.

kraguljcek
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

PrispevekObjavljeno: Čet 22. Jul 2004 8:02 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ISKANJE VODNIKA

Takrat se zavem, da sanjam. Pričnem se vrteti okrog svoje osi, v nekem tulcu, čeprav niti ne vem, zakaj je to dobro. Še vedno sem zmedena, vse je preveč resnično. Spomnim se, da grem šteti prste. Štejm prstov 5, vendar sem še vedno prepričana da sanjam. Končno opazim, da ima eden prstov poganek, torej res sanjam.
Torej, kaj sem imela v načrtu, da bom počela, ko se zbudim v sanjah? Aha, poizkala bom vodnika.
Začnem ga iskat in ga kličem. Hodim po sobah, v dveh, je bilo polno oblačil, ki so bila lepo zložena, v dveh pa je bilo vse razmetano. Še vedno iščem in kličem. Takrat nekaj začutim za sabo. Obrnem se. Tam stoji moj vodnik. Visok je le nekako do mojih prsi, kakor neke vrste otrok. Vsa vesela ga primeme za roko in ga odpeljem nekam stran. Nekam se vsedem in ga imam pred sabo, vsa navdušena. Takrat pa dobim v glavo tujo misel, da to sploh ni moj vodnik, ampak projekcija moje hčerke. Zagrabim ga in zahtevam od njega dokaz, da je moj vodnik, on pa brezizrazno strmi v mene. Takrat se zavem, da to ni to, spustim ga in spremeni se v želetinasto tekčo snov, jaz pa oddidem. Vseeno še malo dvomim, kaj pa če je vseeno bil moj vodnik, sedaj ga pa ne bo več nazaj. Zazrem se v vrat, za katerim sem ga pustila in slišim, kako je želetinasta snov zopet dobila obliko. Takrat sem prepričana, da to ni vodnik.

Te sanje se mi zdijo posebej zanimive, ker so izpolnile mojo željo, da bi našla vodnika, čeprav se kasneje izkaže da je to neosebna entiteta. Za mene je to le še en dokaz, da ti sanje lahko izpolnijo vse želje, hkrati pa svarilo, da je treba biti pri teh zadevah previde. Ne vem, zakaj se mi vodnik ni hotel prikazat, ne vem, ga bom pa vprašala, ko se bo hotel. Drugače sem že imela stik z njim, vendar ga vedno bolj čutim, kot vidim in prepričana sem, da je bil tisti glas v moji glavi, ki me je opozoril na iluzijo njegov. Smile Sam sedaj sem dobila zagon in odnegala ne bom Laughing

picolo
Lucidni novinec
Lucidni novinec

Pridružen/-a: Ned, 06. Jun 2004 11:12

PrispevekObjavljeno: Čet 22. Jul 2004 14:44 Odgovori s citatomNazaj na vrh

zanimivo! vso sreco pri iskanju vodnika Wink

Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo