Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Lucid red skywalker Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Red
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 30. Sep 2003 12:38
Kraj: From all over

PrispevekObjavljeno: Sre 04. Avg 2004 1:15 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Roke, reiki in letenje

Nahajam se v eni sobi in z mojo predrago Mojco se neki kregava. Ful sm jezn in skori kricim nanjo,
to mi zgleda da energije in v hipu zacnem lebdeti: SANJAM!
Tam v prostoru nad mojco lebdim in
se zavedam da lebdim in da so to sanje. Zavest me tko prevzame, da Mojco total izklopim in ona kar izgine.
Umirim se in pred oci si postavim roke, dlani. Jasno, mal so cudne, spreminjajo podobo. Ma le tako, kot bi gledal kako podobo v vodi,
tko valovi podoba rok. Pri tem se mi budnost zviša.
Istočasno čutim pritisk v ušesih in očeh.

Sanjam. YIIIHAA!! Umirim se in se spomnim, da imam projekt ki vklučuje tudi reiki. Odločim se torej in
priklicem mojstrsiki simbol, dai-ko-mjo. Narišem ga pred sabo, tko kot sm to "treniral" v budnosti.
Neki se očitno dogaja, sicer ne čutim praw dosti, vsaj ne tko kot v budnem stanju, kjer skor zmeri ful čutim
pretok reikija. Neki očitno deluje reiki, ker me prime, da grem iz te sobice ven, na zrak. Jasno se odločim in
z namero se dvignem skozi
strop. Ni me strah, le malce podvomim, če bo šlo skozi al ne. Itaq da gre.
Samo swuuuzzsss naredi, in ze sem zunaj.

Zdaj s5 ojacam lucidnost z glasovnimi "ukazi": sanjam, buden sem, to so sanje!! Tam v zraku to kricim in s5 se mi
budnost mal povisa, in s5 zacutim pritisk v usesih in očeh.

Sproscen sem in vesel, dobre volje. Igrivo se pocutim. Pogledam v nebo, lepo nebo, ni čist jasno,
par lepih oblačkov visi tam gor, daleč.
Igrivo se dvignem in poletim proti oblakom. Take lepe temno plave barve so, eni so beli eni taki težki, deževni.
Poletim skozi par oblakov, probam se enga dotaknit, kot v zadnjih ludidnih podvigih, ma tokrat je drugače.
Ne začutim tolk tistga oblaka...

Zlo visoko moram bit, ker Zemlje ne vidim. Ni me strah, sej vendar sanjam. Poletim torej nazaj dol,
skozi eno tako meglo al kaj že. Dosti časa traja, da pridem do tal. V zraku, med spoščanjem je vse sivo, megleno.
No, končno pridem do tal in tam se potem ustavim...

... in lucidnost počasi ugasne.

Bla je to kar visoka lucidnost, imel sem tudi kontrolo nad dogajanjem, zavedal sem se tudi svojim misli, dvomov, želja...

Nazadnje urejal/a Red Pet 21. Jan 2005 23:15; skupaj popravljeno 1 krat
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovYahoo Messenger - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 04. Avg 2004 11:50 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hudo! Very Happy Večer pred temi sanjami si si kaj Reiki šopal?

Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

PrispevekObjavljeno: Sre 04. Avg 2004 23:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Strawin je napisal/a:
Hudo! Very Happy Večer pred temi sanjami si si kaj Reiki šopal?

ma to je star post Strad, veš... Ne vem, iz unga projekta ksmo ga mel vsak zase...
Sm ga skupiral iz mojga dnevnika, brez datuma zgleda...
sorry

drgač sm pa takrat reiki delal pred spanjem, ja.

se mi zdi tak šolski primer lucidnosti in načinov dvigovanja le-te, zato sm še tle to objavu...

Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Čet 05. Avg 2004 10:31 Odgovori s citatomNazaj na vrh

nitya je napisal/a:
ma to je star post Strad, veš... Ne vem, iz unga projekta ksmo ga mel vsak zase...
Sm ga skupiral iz mojga dnevnika, brez datuma zgleda...

Ja, ja, saj se spomnem, sem hotel samo malo na hitro povprašat glede Reikija. Wink

Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

PrispevekObjavljeno: Sre 10. Nov 2004 15:08 Odgovori s citatomNazaj na vrh

WILD, high lucidity & CrossRoads

Še en uspešno zaključen osebni projekt + skupinski tudi:

Okoli 7. ure sm se predramil, mojo drago je neki tebuh bolel, zarad menstruacije menda.
Mal me je zaskrbelo, kwa da je, tko da sm ustal in šel malo k njej. No, ni bla kšna katastrofa huda,
zato sm šu nazaj spat.

Odloču sm se, naredu WILD, HI se je hmal spremenu v povezane sanjske sekvence in reku sm si, pa hey! to je to!

Znajdu sm se torej v kuhni. Filing je bil čist isti kot prej v budnem stanju, sedaj pa sm
naredu RC, tistga kga Strad uporablja. Potegnem skozi zaprt nos in...vdihnem. Sanjam! Pika na i. Super.

Spomnem se na osebni projekt, podrgnem dlani in zaznam tisti znan filing v lucidnosti, pritisk
v sinusih spredaj in okoli oči in nosu. Lucidnost se dvigne. Mal čudno se mi zdi ta nosni RC, nikol ga še nism izvajal, niti
v budnosti ne, zato zamenjam roke, trdno in tesno primem nosnici in potegnem. S5 gre zrak skozi. Hja no, sanjam ej. lol

Grem v jedilnico, in nato v dnevno sobo. Tam se
spomnem na vrtenje in se pripravim naredit to. V tem slišim, kako se mojca odpravlja od doma
in malce zadržano grem v jedilnico in pogledam v hodnik. Bal sm se namreč, da jo bom kot kaki duhec ustrašu.
No, nje nism videl, le slišal. Itaq, si mislim, sej sva v različnih svetovih, jst na astralu ona na fizisu...

Grem torej nazaj v dnevno, slišim kako moja draga zaklepa vrata in se pričnem sukati. V tem v dnevno priteče
naša mala mucka in me začudeno pogleda in ustraši. Ha!, mačkice lahko vidijo astral.
Sukal sm se ene 6 krogov, lucidnost se je dejansko zvišala. YIIHA!! Zavedam se, da mi je uspelo, dopustim, da pridejo na dan
čustva. Tam ves vesel in vzhičen stojim... Zadovoln sem.

Kaj naj počnem? Kaj neki, FLY, baby, FLY! lol No, vržem se v zrak in zalebdim tam nad kavčem. Super filing.
Odločim se, da si bom ogledal stanovanje iz tlorisa. Odjadram torej iz dnevne v jedilnico, na hodnik in
v kopalnico, Tam prvič vidim plinsko peč od zgoraj. Zanimivo. S5 se spomnem na moj trenutni projekt in
odločm se, da grem ven. Kako? Nč kej preveč ne bom kompliciral, si mislem, sej sm na astralu, v sanjah,
bom kar skoz zid šel. Lebdim torej in se primem za uno debelo cev od plinske peči in se odrinem skozi zid.

Zdej sm nad stopnicami tle pred blokom. Mal mi zmanjka kontrole in prične me dvigati, hitro. Sej se ne sekiram,
všeč mi je letenje. Usmerim pogled dol na tla, na odbijač od sosedovega avta in v trenutku sm tam dol.
Whooopsss, ne tako, si rečem. Ne smeš tko oštro gledat stvari, kr te pol potegnejo...

Mirno se mal dvignem desno proti sosedovemu bloku in tam se spomnim v zraku, na naš skupinski

projekt, CR. Mal gruntam, kak nej zdej jst pridem iz sežane na CrossRoads nekje na astralu.
Pol se odločim za uno adrenalinsko varianto, teleportacijo. Bral sm, na njihovi spletni strani, da je to ena najlažjih poti,
in tud ena najbl zanimivih. Rečem si, ko 2x plosknem se bom znašel na CR.

Tam v zraku torej plosknem in takoj se neki spremeni. Mal se mi zavrti v glavi, barve pojenjajo, le še siva ostaja.
Scena se spremeni in znajdem se v neznani sobi, na postelji s sivo posteljnino.

Sem res v CR? Mal podvomim, ker se ne spomnim al majo v Lucid Dojo tudi spalnice oz. postle.
Itaq, dvom naredi svoje in scena se takoj spremeni v neki znanga, v neki podobnega mojmu stanovanju.
S to razliko, da je vse zelo zelo realno. Primem eno knjigo al sliko v roke in ke čist trda, oštra, realna.
Probam lebdet, vržem se nad kavč/postlo in trdo padem dol. Auč! Neki ne štima...

Škoda da tle nism s5 uporabu nosni RC. Ko se nato zbudim v postli, vidim, da so tudi to ble (lucidne) sanje, le dvom
me je prevaral oz. sm se z njim sam.

Drgač se mi pa zdi ful uredu, da sm tisti nosni RC uporabu, je res kul zadeva. Bom sam tega zdej delu, od zdej naprej...

Zanimivo se mi zdi, kak sm tist glede videnja mojce razumu v sanjah. LOL Kao, da sm jst na astralu in ona ne in
da jo zato ne vidim, le slišim. LOL
V bistvu pa sploh ni bla AP ampak lucidne sanje... LOL

xfeverx
Lucidna poznavalka<br>Public relations
Lucidna poznavalka
Public relations

Pridružen/-a: Sre, 17. Sep 2003 12:48
Kraj: primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 10. Nov 2004 18:19 Odgovori s citatomNazaj na vrh

zakon stari! Very Happy

Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Sre 10. Nov 2004 21:43 Odgovori s citatomNazaj na vrh

nitya je napisal/a:

Zanimivo se mi zdi, kak sm tist glede videnja mojce razumu v sanjah. LOL Kao, da sm jst na astralu in ona ne in
da jo zato ne vidim, le slišim. LOL

Meni se tudi dogaja, da kadar so prisotni domači v lucidnih sanjah mislim, da so res, tudi v RL blizu mene in, postanem nervozen, ker se bojim, da me zbudijo ali da mi kaj govorijo, ker ne vejo da spim...
In potem doživim še kako lažno bujenje, ker me oni kao zbudijo. Rolling Eyes

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Red
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

PrispevekObjavljeno: Čet 11. Nov 2004 23:15 Odgovori s citatomNazaj na vrh

xfeverx je napisal/a:
zakon stari! Very Happy

Stari?