Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Marjetine absurdne sanje ;) Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Marjeti
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Ned, 14. Mar 2004 17:34
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre 07. Jul 2004 13:26 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Misliš tudi "absurdne" sanje? Včasih sanjam take sanje, trenutno se jih ne spominjam. Nekje imam napisano, evo, našla sem.

Nekaj pred petimi ali šest leti se mi je sanjalo - znašla sem se v neki temačni okrogli galeriji, okoli mene so visele velikanske slike, večje od mene, pravokotne oblike, gledala sem naokrog in se mi je pogled nenadoma ustavil na sliki, ozadje je bilo belo, spredaj je bilo človeško telo, sprva nisem mogla razločiti, katerega spola je. Čez nekaj trenutkov sem ugotovila, da je bila na sliki prijateljica. Čudila sem se njeni pojavi, njena postava je bila podobna vazi, njen pas je zelo ozek (v resnici tega nima), zgornji del je bil gol, spodnji del je bil zelo nerazločen, nekaj temnega je bilo spodaj. Razmišljala sem, kako se je znašla tukaj in kaj neki počne, sem se spraševala. Opazila sem izraz na njenem obrazu in v njenih očeh sem zaznala ponos in veličastnost kot bi bila ponosna na svoje telo in ga rada razkazuje vsem, kako lepo telo ima. Uf, kako trapasta poteza, sem pomislila in sem se zbudila. Smejala sem se in se spraševala, kako to, da sem takole sanjala Shocked Laughing
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 07. Jul 2004 13:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Tudi take so dobrodošle, ja, evo sem jih dal v novo temo. Wink
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
Marjeti
Sanjalka
Sanjalka

PrispevekObjavljeno: Čet 08. Jul 2004 20:22 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Hvala! Smile Če bo kaj, bom z veseljem napisala.

Mimogrede, kako naj izključim tiste zoprne edite v desnem zgornjem kotu v mojih sporočilih v Salonu in tudi drugje? Vsi, ki pišejo sporočila, teh nimajo, samo jaz. Confused hehehe

Lp Marjeti
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Čet 08. Jul 2004 20:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Marjeti je napisal/a:
Mimogrede, kako naj izključim tiste zoprne edite v desnem zgornjem kotu v mojih sporočilih v Salonu in tudi drugje? Vsi, ki pišejo sporočila, teh nimajo, samo jaz. Confused

To sem ti enkrat menda že povedal: vsakdo vidi gumb "Edit" SAMO PRI SVOJIH PRISPEVKIH. Ti vidiš Edit samo pri tvojih prispevkih, nekdo drugi samo pri njegovih. To služi temu, da lahko vsakdo naknadno ureja SVOJE prispevke, če vidi, da se je kje zmotil.

Wink
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stranAIM - AOL Instant - naslovMSN Messenger - naslovICQ številka
Marjeti
Sanjalka
Sanjalka

PrispevekObjavljeno: Čet 08. Jul 2004 21:14 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Aha, tako torej Embarassed . To si bom v prihodnje zapomnila. Wink Hvala!
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu