Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Predlog: nova spletna stran Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
alenkam

Pridružen/-a: Tor, 12. Feb 2019 0:58
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet 21. Feb 2019 15:17 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lep pozdrav vsem.

Zastavila sem si projekt in sicer postaviti spletno stran o lucidnih sanjah, ki bi bila bolj kot nekakšen blog, na katerem bi bili objavljeni prispevki na to temo (nekaj podobnega kot je vaša internetna stran). Priznati pa moram, da motiv za to odločitev ni bilo veliko pridobljenega znanja in izkušenj, pač pa bolj tehnične narave- ustvariti luštno spletno stran z zanimivo vsebino. Glede znanja in izkušenj sem na štartni poziciji.

Sedaj pa, da preidem h bistvu svoje objave. Preden se pojavi inšpektor za piškote in se to, znanja polno in diabetično stran, ugasne (upam, da ne), bi bilo dobro, da bi se povezali vsi zainteresirani, ki bi sodelovali pri oblikovanju nove spletne strani (vsebinsko in tehnično).

Vodilo pri pisanju prispevkov, bi bil čim bolj objektiven in kritičen pristop. To pomeni, da bi se argumentiralo na podlagi dokazanih dejstev (z navedbo virov), v primeru nedokazanih ali delno dokazanih dejstev pa bi se navedlo, da gre za domnevo. Pisanje v stilu, "to je resnica, ker jaz tako mislim in zato vem" ali "to je resnica, ker tako razmišlja veliko ljudi" bi bilo nezaželeno. Je pa res, da je predmet raziskovanja lucidnih sanj- to je sama vsebina sanj in proces sanjanja vedno introspektivna torej subjektivna kar pomeni, da je to sestavni del teme. Te zadeve bi bilo dobro natančneje opredeliti.

Spletna stran je trenutno v fazi opredelitve kategorij z naslovi potencialnih prispevkov. Spletno stran nameravam postaviti na server, ko bo vsebinsko dovolj bogata. Če si zainteresiran/a za sodelovanje pri pisanju prispevkov, mi napiši na ZS svoje predloge, mnenje,konstruktivne kritike…Po želji pošljem osnutek trenutne strani (torej, kako stran izgleda).

Upam, da se nas čim več poveže in, da skupaj prebudimo spletno stran, na kateri bi širili znanje o tej zanimivi temi in se po možnosti tudi nevirtualno srečali ter se povezali s skupinami ljudmi, ki se ukvarja s sorodnimi temami (torej področje zavedanja).

Lepe dnevne sanje želim,
Alenka
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Ned 24. Feb 2019 14:28 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljena Alenka.
Upam, da se ti je že kdo javil. Tule nas je bolj malo še aktivnih.
Mogoče lahko poizkusiš poiskat koga še na FB strani.

Drugače jaz sem za. Verjetno se bi nas pa moralo nabrati kaj več, če bi hoteli naredit to kakor se zagre, da ne bo spet ena stran od mnogih (ki samevajo...).

lp
Smile

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu