Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 pomoc Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
drejcek_

Pridružen/-a: Pet, 01. Dec 2017 7:48

PrispevekObjavljeno: Pet 01. Dec 2017 8:00 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljeni.
Tukaj sem nov.. preden se odpravim po kakšno pomoč k zdravniku se obračam na vas..
No.. saj sploh nevem kak naj napišem..
Dogaja se mi da možgani nimajo počitka ki ga potrebujejo med spanjem, saj sem med ˇspanjemˇ v glavi v popolni pri zavesti,. to pomeni da lahko študiram vse kar hočem, zapomnim si kar sem prebral v knjigah, revijah,..skozi dan, in o tem študiram, razglabljam sam z sabo med ˇspanjemˇ.. ker se mi to dogaja že vrsto let, sem postal utrujen.. saj me ta način ˇspanjaˇ oviraˇ - zbujam se utrujen.. ne iščem negativne komentarje, prosim za pomoč..

lp.A
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sob 02. Dec 2017 16:21 Odgovori s citatomNazaj na vrh

drejcek_, pozdravljen,

Po mojem lahko odhod k zdravniku še nekoliko prestaviš. Wink

Da bi ti lahko kaj konkretnejšega svetoval, daj prosim tole malo bolj podrobno razložit:

drejcek_ je napisal/a:

Dogaja se mi da možgani nimajo počitka ki ga potrebujejo med spanjem, saj sem med ˇspanjemˇ v glavi v popolni pri zavesti,. to pomeni da lahko študiram vse kar hočem, zapomnim si kar sem prebral v knjigah, revijah,..skozi dan, in o tem študiram, razglabljam sam z sabo med ˇspanjemˇ..

Se ti to dogaja med spanjem? Sanjaš, da razglabljaš o vsem, kar se ti je dogajalo? Ali sanj sploh ni in samo razmišljaš?

lp,
Sašo

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Sob 02. Dec 2017 16:27 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Dobrodošel Drejcek.
Za ta forum dosti nenavadna tematika, vsi se trudimo doseči to kar tebi uspeva ves čas, kar je za nas vsakdanje pa je tebi nedosegljivo.

Podobne težave imam jaz, ko se trudim zaspat, pa mi misli preveč letajo okrog, da ne morem zaspat. Jaz si misli umirim z branjem kake knjige in čez dan se izogibam stresa.

Mogoče bi ti pomagala kakšna meditacija ? Da si umiriš misli, lahko tudi med spanjem. Sicer je treba dosti vaditi, ampak če je volja, časa imaš tako dovolj.

Pa ja, še malo bolj opiši kako pa kaj, da še kako praktično stvar pokomentiramo.

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu