Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Rc v sanjah ni delal Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Kiro

Pridružen/-a: Pon, 15. Feb 2016 12:34

PrispevekObjavljeno: Čet 18. Feb 2016 13:49 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Danes sem imel sanje da igram nogomet glede na to da nogometa ne igram se mi je zdelo čudno da sem tako dober. Prijatelj mi je v sanjah rekel naj naredim rc preštel sem prste na roki vendar se ni zgodilo nič nisem se zavedal da sanjam in kmalu zatem sem se zbudil. Mi lahko gdo razloži zakaj rc ni delal?
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kiro

Pridružen/-a: Pon, 15. Feb 2016 12:34

PrispevekObjavljeno: Čet 18. Feb 2016 13:51 Odgovori s citatomNazaj na vrh

To so bile moje prve sanje v katerih sem sploh probal naredii rc
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet 19. Feb 2016 14:29 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Kiro, pozdravljen,

Možnosti, zakaj RC ni delal, je lahko več. Lahko, da nisi imel jasnega namena, zakaj RC sploh delaš (si ga na primer naredil le zato, ker ti je to svetoval prijatelj, in ne zato, da bi ugotovil, če dejansko sanjaš). Lahko si ga naredil prehitro ali preveč površno (če si štel prste - ali si jih le preštel, ali si se potem obrnil proč in nato še enkrat pogledal v roko/roke in prste preštel še enkrat?). Lahko, da si imel (imaš?) napačna pričakovanja glede tega, kaj naj bi se zgodilo, ko se zaveš, da sanjaš. Glede na to, da praviš, da si se kmalu zatem zbudil, je tudi možno, da si se celo ozavestil in odletel ven, ker imaš premalo energije za ohranjanje zavedanja v sanjah. To je seveda povsem normalno - pri večini sanjalcev so lucidne sanje od začetka dolge le par sekund, s prakso pa se čas v sanjanju postopoma podaljšuje.

Kakorkoli že - če te lucidno sanjanje zanima, naj te to ne odvrne. Vztrajaj, vadi, delaj RC-je med dnevom (najbolje ob ponavljajočih aktivnostih) in slej ko prej ti bo brez dvoma uspelo. Bravo

lp,
Sašo

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Pon 22. Feb 2016 10:56 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljen Kiro !

RC ne deluje 100% zato je priporočljivo, da ga narediš večkrat, ali pa celo, da poizkusiš z različnimi tehnikami, s prakso boš osvojil tisto tehniko, ki ti bo večkrat ali hitreje pokazala na pozitiven rezultat.
Jaz sem na začetku največkrat štel prste, poizkušal dihati skozi zaprt nos, sedaj uporabljam tudi poizkušanje letenja, ki mi ne uspe vedno je pa najlažje če nisi siguren in si med ljudmi, kjer bi s štetjem prstov izpadel čuden.

Še članek Reality Checks:
http://www.lucidnesanje.com/?stran=te-sls06

p.s.
Vaja dela mojstra, če mojster dela vajo. ...kar poizkušaj še naprej

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu