Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 čudne sanje Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
ptln
Kandidat
Kandidat

Pridružen/-a: Pon, 06. Avg 2007 11:46

PrispevekObjavljeno: Sre 06. Feb 2008 22:19 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Evo me po doooooooo...lgem času spet nazaj(nisem imel računalnika).
Poln sem sanjskih dogodivščin... Mr. Green
Se pa takšne sanje tudi meni dogajajo. Sem naprimer lačen in v sanjah vstanem in grem v kuhinjo kjer si namažem kruh in ga začnem jesti. Ampak se tega zavem šele zjutraj.

Se mi je pa zgodilo tudi, da sem se sredi pojedine zbudil in zagledal, kako v rokah držim prazen nič.... Rolling Eyes

Moram pa se pohvaliti, da v tem času ko sem bil brez računalnika pridno ¨treniral¨ lucidne sanje. In jih zdaj že kar dobro nadzorujem. Wink
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Eridanea
Kandidatinja
Kandidatinja

Pridružen/-a: Sob, 05. Jan 2008 18:25

PrispevekObjavljeno: Čet 07. Feb 2008 10:37 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Se opravičujem ker to vprašanje morda ne spada k tej temi, ampak vseeno:
Zanima me po kolikem času približno ste imeli po prvih lucidnih tadruge? Jaz sem imela prve pred kakimi 2 tedni, do drugih pa sploh ne morem pridet, čeprav se mučim z vsakodnevnimi RCji. Confused Razen vsake toliko se mi zgodi da sanjam da mislim da sem lucidna, pa zjutraj ugotovim da sploh nisem bla. Včeraj sem pa imela lažno bujenje. Sem sanjala da sm lucidna, pol pa se zbudim (še vedno v sanjah) in vstanem s postelje cela vesela da sm bla lucidna, čez neki časa se pa spet zbudim, zdej pa razočarana da so vse skup ble le navadne sanje...
smiley7
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet 07. Feb 2008 12:01 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Čestitam, ptln! Bravo

Eridanea, pri meni je kar dolgo trajalo, preden sem imel naslednje LS. Glavno je, da ne obupaš - slej ko prej se bo obrestovalo... Wink Bravo

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Eridanea
Kandidatinja
Kandidatinja

Pridružen/-a: Sob, 05. Jan 2008 18:25

PrispevekObjavljeno: Čet 07. Feb 2008 12:04 Odgovori s citatomNazaj na vrh

upam Smile
Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sob 09. Feb 2008 13:22 Odgovori s citatomNazaj na vrh

ptln je napisal/a:
Moram pa se pohvaliti, da v tem času ko sem bil brez računalnika pridno ¨treniral¨ lucidne sanje. In jih zdaj že kar dobro nadzorujem. Wink

Super, ti kar zapiši kakšno pustolovščino, da bomo še ostali videli kako ti je dogajalo. Mr. Green

Eridanea je napisal/a:
Zanima me po kolikem času približno ste imeli po prvih lucidnih tadruge?

Moje druge LS so se mi pripetile šele po več kot mesecu dni, tako da kar vztrajati. Enim se zgodi prej, drugim pozneje. Wink

Pridružen/-a: Pet, 27. Maj 2011 18:55

PrispevekObjavljeno: Pon 10. Okt 2011 19:57 Odgovori s citatomNazaj na vrh

No pa naj še jaz povem svoje najbolj čudaške sanje:
Sem v nekem prostoru in vse je oranžne ali zelene barve. Opazim da imam v roki povodec na katerem imam zapetega mačka (ne se smejat Laughing ) v obliki banane in sicer oranžne barve. Grem dol po stopnicah in srečam nono ki je zelene barve in v obliki kvadrata ( nima obraza in ničesar človeškega) jo pozdravim in grem naprej. Pridem na cesto in tam srečam svojega sošolca ki je tudi zelene barve v obliki trikotnika. In glej glej tudi on ima mačka v obliki banane. In kar naenkrat se začneta mačka tepsti in na koncu na tleh ostanejo samo še nekakšni kolobarji. Nato jaz rečem: "No tako je če se mački stepejo" Very Happy in nato zbudim. Wink
kookooska

Pridružen/-a: Ned, 20. Nov 2011 23:40

PrispevekObjavljeno: Ned 20. Nov 2011 23:58 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Zdravo lala,
Tvoje sanje z to mačko v obliki banane so me spomnnile na moje, no jaz pa sem sanjala enkrat nekako tako.
Bila sem v sobi, kjer sem pomotoma odprla napačna vrata. K meni se je naenkrat zapodilo veliko psov različnih pasem, vsi so se hoteli igrati z mano.
En izmed psov pa je bil nekakšen mutran črv ogromen, ki se je vrtev v krog. Njega sem najbolj božala, ker se mi je smilil, ker je bil tako drugačen kot drugi psički...
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu