Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Hudičeve sanje Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
May Cry

Pridružen/-a: Sre, 10. Avg 2011 8:28
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre 10. Avg 2011 9:24 Odgovori s citatomNazaj na vrh

pozdravljeni

že nekaj mesecev se mi dogajajo sanje kijih ne znam razložiti in me vsak dan bol strašijo.

spim ampak se zavedam okolja okoli sebe, sanjam in vidm nekoga v črnem ki mi pritiska na prsi,da ne morem dihati,poskušam zakričati,opozoriti ali zbuditi nekoga zraven sebe,od mene ni glasu,kot da bi mi nekdo vzel glas, se hočem premakniti ne gre,ne morem se premakniti... začnem težko dihati.... in čez nekaj časa se zbudim vsa premočena............... Rolling Eyes Rolling Eyes ne vem kaj bi to lahko bilo Sad

zadnje tri dni sanjam hudiča.... vleče z mene vse,lovi me....in me gleda..... najhuje je to da se isto dogaja,da se zavedam vsega,ampak se ne morem prebuditi.... začne me grozno zzebsti,tako zebsti da me boli od mraza...vem da se sliši čudno,tega tudi jaz ne zastopim.... želim zakričati,ne morem..... zbudim se vsa mrzla in z kurjo poltjo..... naj mi kdo to povekaj se dogaja,ker dolgo tega ne bom zdržala več..... bojim se zaspati

hvala

Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Pon, 12. Dec 2005 12:26
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Sre 10. Avg 2011 10:18 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljena, May Cry.

Po opisu sodeč bi rekel, da gre za spalno paralizo. Izkušnja zna biti precej strašljiva in travmatična, ampak brez skrbi - je čisto neškodljiva in nima nobene veze s hudičem ali čem podobnim. Tukaj si lahko prebereš nekaj več o tem.

lp

ImageImageImage
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu