Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Spotikanje v sanjah Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
Tine99

Pridružen/-a: Tor, 12. Maj 2009 19:29

PrispevekObjavljeno: Tor 12. Maj 2009 19:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Lepo pozdravljeni!
Moja prijateljica pogosto sanja da se spotakne in jaz in one ne veva kaj bi lahko pomenilo. Pač sanja da teče in potem kar naenkrat spotkane in preden pade na tla se zbudi in ji srce močno bije kot da bi res tekla ali kaj takgea. Nazadnje je sanjala da je šla h birmi in se je spotaknila in zbudila. Glede tistega da teče in se spotakne in se zbudi se ji zelo pogosto dogaja. Kaj bi lahko pomenilo? Shocked
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Trstek
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Sre 13. Maj 2009 17:14 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Tine99 je napisal/a:
Lepo pozdravljeni!
Moja prijateljica pogosto sanja da se spotakne in jaz in one ne veva kaj bi lahko pomenilo. Pač sanja da teče in potem kar naenkrat spotkane in preden pade na tla se zbudi in ji srce močno bije kot da bi res tekla ali kaj takgea. Nazadnje je sanjala da je šla h birmi in se je spotaknila in zbudila. Glede tistega da teče in se spotakne in se zbudi se ji zelo pogosto dogaja. Kaj bi lahko pomenilo? Shocked

da ne zna hodit ?
če pa kupita mojo sanjsko knjigo SEDAJ, vama lahko iz teh sanj povem še kaj sta bila v prejšnjem življenju :p ,...

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
Tine99

Pridružen/-a: Tor, 12. Maj 2009 19:29

PrispevekObjavljeno: Sre 13. Maj 2009 20:51 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Prosim za kakšen bolj resen odgovor.
LP
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Trstek
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Sre 13. Maj 2009 23:50 Odgovori s citatomNazaj na vrh

http://www.mysticalblaze.com/DreamsFall.htm

čeprov nekak dvomim da je internet zmožen povedat odgovor z nevednostjo tvoje podzavesti...

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
dreyc

Pridružen/-a: Sre, 30. Dec 2009 15:15
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sre 30. Dec 2009 15:47 Odgovori s citatomNazaj na vrh

To je nekaj podobnega, kot sanjam jaz, da padem v globino, potem pa se naenkrat zbudim, prav tako mi srce močno bije in sem zadihan. Do sedaj še nisem uspel razvozlati za kaj se gre, morebiti pa je to v povazavi s kakšnim notranjim strahom, ki te preganja, kar se izraža v sanjah.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Bob
Sanjalka
Sanjalka

Pridružen/-a: Sob, 01. Sep 2007 13:14

PrispevekObjavljeno: Pon 18. Jan 2010 19:25 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Meni se zdi, da se pred tem, ko se zbudiš u resnici tudi kej premkneš. Kukr da ti paraliza "odpove" al kaj jst vem kaj ... meni se to ponvadi tku zgodi, da se zbudim IN HKRATI še brcnem oz. tku kiknem malu.
največkrat pred tm sanjam, da mi zgine štenga spod nog al pa da je ful bl globoka in mam občutek, da se bom zvrnla.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu