Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Sanje- prosim pomagajte! Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
biba

Pridružen/-a: Ned, 14. Sep 2008 17:37

PrispevekObjavljeno: Ned 14. Sep 2008 18:21 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Pozdravljeni,

sem nova na forumu, zato vas najprej vse lepo pozdravljam.

Prosim pa za pomoč.
Danes sem imela zelo zelo čudne sanje-nahajala sem se v firmi, kjer poleg redne službe honorarno delam, večinoma kot nočni receptor. Stala sem na parkirišču pred to stavbo in mrzlično sem iskala kontakt z mojim očetom, za katerega sem vedela da je bolan in da nekako "odhaja", imela sem občutek da je v njegovem domačem kraju. govorila sem tudi z njegovim očetom. Prišla je mimo moja soseda (velika in debela ženska, zelo dobrosrčna) in prosila sem jo, če slučajno sreča mojega očeta, naj mu pove da moram govoriti z njim, ona pa je odvrnila da je zadnje dni nekam čuden. Ko sem govorila, sem ves čas jokala, solze so mi kar same tekle....
Zbudila sem se vsa pretresena in znervirana.

Naj povem, da je moj oče pred 4. leti nenadoma umrl (star malo čez 50.let), da sva si bila zelo blizu in sa si nikoli nisem odpustila, da mu nisem povedala koliko mi pomeni. S svojim očetom, ki je tudi že pokojen nikoli ni imel preveč dobrih odnosov.
Prosim, pomagajte mi, kaj mi sporočajo sanje, mi kaj sporoča moj oče???
Še to, uspelo mi je nekaj, za kar se je oče trudil veliko let pred smrtjo in mu ni uspelo- pridobiti sredstva in začeti obnovo hišo.

Hvala za odgovor.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Trstek
Lucidni vajenec
Lucidni vajenec

Pridružen/-a: Ned, 22. Jan 2006 22:18

PrispevekObjavljeno: Pon 15. Sep 2008 16:38 Odgovori s citatomNazaj na vrh

lp

...

hh - zdi se mi da folk k sprašuje kaj jim sanje pomenjo nekak držijo aktivnost tega foruma Smile ...

...

uglavnm ... lej tko kokr je napisan če bi vsazga posebi uprašal ti bo vsak neki svojga klobasov
sanje si more vsak sam razložit ...

če mene uprašaš je bla to samo podzavest, ki še ni sprejela njegovega odhoda.

Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslovICQ številka
annmary
Lucidna novinka
Lucidna novinka

Pridružen/-a: Sob, 31. Dec 2005 18:38
Kraj: ----

PrispevekObjavljeno: Tor 16. Sep 2008 15:41 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Tvoj oče je del tebe oziroma si ti del njega ,zato se vprašaj kaj ti sporoča tvoja moška stran osebnosti...kar tako po domače.

mercy

Pridružen/-a: Sob, 22. Nov 2008 18:36

PrispevekObjavljeno: Sob 22. Nov 2008 18:52 Odgovori s citatomNazaj na vrh

lp
jah...pridružujem se mnenjam ostalih....jaz mam isto izkušnjo, samo da je pri meni še sveža.2 meseca nazaj sem izgubila mamo in od tedaj se mi dogajajo čudne stvari, v bistvu sanjala sem jo enkrat pa še to v lepih sanjah, vendar se mi pa pojavljajo različni znaki ki so v povezavi z njo. npr: nazadnje na vlaku sem se v mislih "pogovarjala" z njo o mojih problemih in sm tko rekla :joj mama dej mi en znak da bo vse v redu, no in v roku minute se na sosednjem sedežu oglasi punca in reče: 12. 9. mam rojstn dan. no to je tudi roj. dan moje mame.mal sm se zamisnla in mogoče je kaj na tem. zato biba te srašujem ali se je tebi kaj podobnega dogajalo?
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu