Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Knock' Knock' Knockin' On Heavens' Door! Aaaaaaaaah! :-))) Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
nightwish

Pridružen/-a: Čet, 05. Okt 2006 10:21

PrispevekObjavljeno: Čet 12. Okt 2006 11:39 Odgovori s citatomNazaj na vrh

DANS PONOC MI JE USPELO TISTO KAR SEM SI ZE ZELELA!!! AAAAHHH, SAM NE SE 100% KKER JS HOCEM!!!! HAHA! )))

V glavnem... Najprej so bile nelucidne. Imamo neke oglede z nekimi studenti, al kaj je bil tist folk, po nekem vecjem mestu pa nismo najprej vedeli, kje smo. In potem kr naenkrat se zacnejo po stavbah tisti premicni elektronski napisi pa reklame, cist taki kot so v New Yorku in zacnem ful vzklikat:''New York!'' ''Welcome to New York!'' ...(haha)... in potem gre folk za mano, js pa z rokami v zrak: ''Yeeaah, Neeeew Yooork! Welcome to New York'' Potem pa pridemo na eno ulico, ki ni bila vec newyorska, ampak se vseeno cisto ameriska z ameriskimi avtomobili pa tudi, ce nisem videla dolocenih detajlov iz katerega mesta je bila tista scena, sem vedela in zacela vklikati: ''Los Angeles! V Los Angelesu smo, yeaaaaaah!'' In so potem vsi studenti, al kaj so bili dvignili roke pa:''Yeeeeaaahhh!'' Js pa spet:''Welcome to Los Angeles!'' In se mal hodimo po tisti ulici, razgledujemo naokoli, js pa spet mal znorim pa ful srajam: ''Yeeeah, New York! Los Angeles!'' In mi je blo takoooo fajn! Toooolk sem si dala duska!!! ) haha!*...

NO, POTEM SE PA ZACNE... . Sredi ene ulice, ki je bila pa mesana med NY-LA, v blizini nekega trga-parka tam v daljni tujini, se js zavem, da to ni res in da sanjam. Tokrat sem si pa samo enkrat rekla (ne veckrat), da sanjam in sem ostalo bolj samo z mislimi in obcutki stopnjevala tisto realno zavedanje. No, in mi obcutki in misli grejo z besedami takole: ''Neki.., neki.., zdej.'' In se spomnim, da sem si enkrat zelela v takih sanjah na rock koncertu pred publiko pet! In kar zacnem tam sredi parka-trga, karkoli je ze blo, se zacnem dret: ''Knock' knock' knockin' on heaven's door! Knock' knock' (itd.)...'' S tako mocjo pa voljo pa zeljo, da se je res glasbena spremljava pojavila okol mene, tudi okolica se je spremenila, kr naenkrat sm mela solo koncert pa Axlov glas sem dobila in se je pesem slisala cist ista iz GunsN'Roses LIVE albuma in sem si DALA FUUUUUUUUUUUUUUUUUUL DUSKA z njegovim glasom, ful je blo vseskupi zivo, glasno, AAAAAAAAAAA, FUL JE BLO FAJN!!!
Samo me je motilo to, da nisem mela tega koncerta na kakem münchenskem stadionu, ampak se je vseskupaj pojavilo v neki sirni puscavi pa enkrat se mi je en zid pred publiko postavu in sem ga hotela z Axlovim energicnim glasom razbiti, samo mi ni neki uspelo, potem je sam izginu. Pa skos sem sam Knockin' On Heavens' Door pela - tisti drugi del z albuma pa videospota, ko je ful dober, pa ful je bla glasba 100% iz realnosti, pa oh, kak filing je bil!!!

In je bilo tako, da je najprej bilo srednje veliko folka, potem sem pa z notranjo mocjo in koncentracijo si ustvarila se vec folka in je blo kr naenkrat potem tooooooooooolk ljudi, ki so stali pod mano in z mano kricali - peli ''Knock' Knock'...'' Aaaaa!!!!!! Very Happy
No, tuki, ko je bilo najvec ljudi, sem potem se tudi skusala se skoncentrirat, da bi se okolica spremenila v münchenski stadion in je maaaaaaaaaaaalo ze prislo.... pa spet slo. (haha) Oh, se zdej sm cist nora, se ko to pisem!!! hahaaaaa!

No, in potem se zacnejo, ko so ljudje kr naenkrat se zbrisavali iz 'stojiscnega parterja' (unih stranskih sedezev pa to ni blo in sem si jih skusala se prej ustvarit pa mi ni uspelo... meeee:-( ), se zacnejo ob tam neki daljni in bliznji strani pojavljat neke brezvezne hise pa neko grmovje pa gozdovi in sm bla fuuuuuuuuul jezna, da se je tista prejsnja scena pa uzitek koncaval; js sem sicer se naprej pela in hotela s tisto pesmijo pojave ljudi nazaj priklicat, pa ni vec slo....

Pa se kao mal zbudim iz tistih sanj, oz. me odnese nekam, kaj js vem kam, da me v tistem momentu ni bilo nikjer, in se znajdem na nekem placu, ki je bil isti, kot pa tu pr nas doma. In se fuuuuuuul zacnem koncentrirat, da bi se pojavla spet na koncertu in to konkretno na münchenskem stadionu, in mi je jaaaaaaa, za 1 sekundo USPELO!, scena pa razgled sta bila ista kot se spomnem z Bon Jovijev, isto v münchnu, le da perspektiva z odra, vendar med tem casom nisem vec pela, samo tisto publiko pa sceno sem za sekundo videla, hotela podaljsat, nazaj dobit pred sabo, pet bi ze potem spet zacela, ko bi blo vse OK. Smile

No, potem se pa nek radio vklopi z enimi G'N'R pesmimi, ki v resnici sploh ne obstajajo, samo so bile super fajne in potem kot da so na CD-ju in sem hotela poiskati tisto pesem, katero sem prej pela, pa so se cifre na CD-playerju neki mesale, vedela sem da moram dati na stevilko 9, pa je sploh ni blo kje, najprej je bila 10, in sem hotela dati na 9, samo je bla kr 2 pa 8 pa 1 pa kr vse druge neresnicne pesmi so igrale. Tu sem bila ze kr precej v slabem lucidnem stanju, sem na koncu videla se samo spreminjanje stevilk komadov s CD-ja in pa, da sem si rekla, te stevilke si moram zapomnit...11, 5, 1. Potem je se neka 6ica skakala, js sem si pa kakav sla delat in sploh ni bilo vec kake veze s sanjami, samo, da si se moram te stevilke zapomnit.... in adijo. Sad(

Smile)))
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Čet 12. Okt 2006 18:13 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Super, super, kar tako naprej ! Razz

Dobro ti gre, priporočam pa ti, da ne odpiraš za vsake sanje novih tem, je bolj pregledno, da si narediš eno temo in vanjo vpisuješ svoje sanje pa zraven vsakih napišeš še naslov. Wink

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
nightwish

Pridružen/-a: Čet, 05. Okt 2006 10:21

PrispevekObjavljeno: Pet 20. Okt 2006 13:38 Odgovori s citatomNazaj na vrh

OK, sorry!!
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo