Zivljenje sanj Seznam forumov

Osrednja stran  •  FAQ  •  Išči  •  Seznam članov  •  Sanjske skupine   •  Registriraj se  •  Tvoj profil  •  Prijava za pregled zasebnih sporočil  •  Prijava
 Nenavadne sanje, katerih sem se slucajno spomnil Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Objavi novo temoOdgovori na to temo
Avtor Sporočilo
arctus

Pridružen/-a: Pon, 28. Mar 2005 20:28

PrispevekObjavljeno: Tor 01. Avg 2006 23:11 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Ah ravno sem se nekaj spomnil enih sanj. V blokovskem naselju, kjer sem vcasih stanoval je skupaj 6 blokov in sanje so se odvijale pri enemu izmed njih (obakrat). Te sanje so se v bistvu ponovile dvakrat v razdobju kaksnega leta ali manj. Slo je takole:

dream#1: pri sosednjem bloku smo bili s frendi in sem jim razlagal, da je na tem mestu (med dvema blokoma) neko sveto mesto, mislim celo da smo odkopali ven neko okostje

dream#2: spet ista lokacija med blokoma, tja sem pripeljal nekaj ljudi, ker naj bi na tem mestu strasilo oz. se dogajale nenavadne stvari; vsi imamo spalne vrece, da bomo tam prespali, eden je cudno pobarvan po obrazu in cudno vrti glavo, od brade navzdol je rumen, zgoraj crno-rjav; eden pravi, da je nekaj ze dozivel tukaj in sicer dogajanje ki je v knjigi pod 1125, frendica pogleda kaj je to; potem pa jo neka nevidna sila prime za nogo in jo potegne v stran, zasuce in udari ob sosednji blok, vsi se zresnimo, ker vidimo, da je res nekaj na tem mestu, ostanemo sokirani

Po teh sanjah vem da sem se zbudil tako zelo sokiran in prestrasen, kot ze dolgo ne, po glavi mi je slo sam to, kaj ce bo zdej neka sila mene prijela za noge v sobi in me vzdignila do stropa Smile se sedaj ko pomislim na te sanje, me zmrazi.

No fora je, da se jst do take mere v resnicnem zivljenju nisem prestrasil ze tako dolgo ne, da se sploh ne spomnem ce sploh kdaj. V sanjah pa se mi se vedno dogaja od casa do casa, da sem zbudim iz sanj cisto prestrasen. Teh sanj jst ne razumem kot nocna mora. Za mene nobene sanje niso nocna mora, v vsem vidim nekaj pozitivnega.
Ena kolegica mi je svetovala naj raziscem, ce ni na tem mestu, o katerem sanjam, res kaj spodaj skrito ali pa je bilo prej, ko so kopali temelje za bloke. Da bi te sanje imele res kaj opraviti z resnicnostjo malo dvomim.
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Kir
Lucidni poznavalec
Lucidni poznavalec

Pridružen/-a: Tor, 10. Feb 2004 20:37

PrispevekObjavljeno: Sre 02. Avg 2006 7:51 Odgovori s citatomNazaj na vrh

arctus je napisal/a:
Da bi te sanje imele res kaj opraviti z resnicnostjo malo dvomim.

Lahko, da je samo kaka trauma iz otroštva. Rolling Eyes

Kir - prijatelj kač in medveda
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
spira*la
Lucidna vajenka
Lucidna vajenka

Pridružen/-a: Ned, 03. Jul 2005 20:02

PrispevekObjavljeno: Sre 02. Avg 2006 11:25 Odgovori s citatomNazaj na vrh

jas bi šla pogledat na tist plac. pa nebi začela kar gor kopat, ampak bi se dol vsedla in pomeditirala z resno namero, da dobim odgovor.
če te dovolj zanima in če hočeš presečt ta strah, pejd tja. tako boš zvedel če je kaj na tem. oziroma se boš znebil straha če ni.

Strawin
Lucidni izvedenec<br>Administrator
Lucidni izvedenec
Administrator

Pridružen/-a: Sob, 14. Jun 2003 14:34
Kraj: Primorska

PrispevekObjavljeno: Sre 02. Avg 2006 11:52 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Če poznaš kakega bioenergetika mu reci naj gre malo "izmeriti" zadevo. Wink Če ne bo nameril nič, potem sanje zagotovo izvirajo iz kakšnih problemov/travm.

Pridružen/-a: Pon, 28. Mar 2005 20:28

PrispevekObjavljeno: Sre 02. Avg 2006 20:34 Odgovori s citatomNazaj na vrh

Saj grem vcasih tam mimo, no zdej ze dolgo nisem bil. Imam pa v spominu, da vedno ko sem sel tam mimo, sem dobil cuden obcutek. Bom moral preveriti, ce je temu tako tudi sedaj. Normalno pa je, da so na tisti kraj pac spomini iz otrostva, saj sem se takrat enkrat iz tistega obmocja odselil.

No, ce me bo begalo to se naprej se bom res odpravil zadevo malce raziskat.

thx,
arc
Poglej uporabnikov profilPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo

Pojdi na:   

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu